חשוב להכיר

אור תקשורת ופרסום הקמתי את אור תקשורת ופרסום בשנת 1998, כדי לפעול לשינוי חברתי, לשמש בית לצרכיהן של העמותות ולפעול כדי להפוך את ישראל למדינה טובה יותר. מאז ועד היום, עשרות עמותות נהנו משירותי המשרד, המשלב בפעילותו מקצוענות עם נשמה. 

פעילות כל העמותות בעולם מתבססת על משולש הכולל: ניהול אנושי, גיוס משאבים ונראות. באור תקשורת ופרסום תמצאו מענה ופתרונות לכל צרכי המשולש הזה.

הערך המוסף של אור תקשורת ופרסום, הוא ביכולת להעניק מענה מקיף לכל צרכי העמותות. הראייה שלנו היא ראייה רוחבית - כזו שמספקת בסופו של דבר מכלול של שירותים המשלימים אלו את אלו, בדרך להעניק לעמותה את החשיפה המיטבית בקרב הקהל הרחב ובקרב התורמים. 

MYSTARNAME מיסטרניים היא התאגדות של אנשים שהחליטו להנגיש לציבור מידע הקשור לעמותות / קרנות וגיוס משאבים – חינם. הם מאתרים קרנות פילנתרופיות יהודיות שנותנות מענקים או תרומות לעמותות-ארגונים-קהילות בארץ ישראל או בעולם ומפרסמים את פרטי יצירת הקשר של הקרנות במאגר הקרנות של מיסטרניים, פרטי יצירת הקשר יכולים להיות אתר אינטרנט של הקרן/כתובת מייל/טלפון / כתובת. כל השירותים של מיסטרניים הם חינמיים
 שתיל שתיל נוסד בשנת 1982 על ידי הקרן החדשה לישראל, במטרה לספק שירותי תמיכה וייעוץ לקידום שינוי חברתי בישראל. הוא פועל בזירת השינוי החברתי על מנת להעצים קולות מושתקים ומוחלשים ולקדם ערכי שוויון, דמוקרטיה, זכויות אדם וחברה משותפת.
 
שתיל מונה ליועץ מיוחד למועצה הכלכלית חברתית של האו"ם, אקוסוק (ECOSOC). שתיל מסייע למעל 1,000 ארגונים והתארגנויות לשינוי חברתי בשנה, בשלבי הקמתם ובפעולתם השוטפת, הוא מוציא לפועל עשרות רבות של השתלמויות באמצעות קמפוס שתיל ומקדם קמפיינים וקואליציות בתחומים רבים בסיוע המארגנים/ות והמרכז לשינוי מדיניות: תקציב חברתי, מאבק בגזענות, העסקה ישירה, השפעה מוניציפאלית, מאבק בהדרת נשים, דיור ותכנון, צמצום פערים בבריאות ועוד ועוד.. 
 
שתיל הוא חלק מ"ברית ארגוני התשתית", יוזמה וולונטרית שמטרותיה סנגור ופיתוח תשתיות אשר יסייעו לארגוני החברה האזרחית ולתורמים לה במימוש מיטבי של ייעודם וקידום חברה אזרחית פלורליסטית, משפיעה ואחראית. 

קונים - תורמים
המיזם החברתי "קונים-תורמים" מאפשר לכם לתרום כספים לאירגונים ולעמותות חברתיות, מבלי לשלם מכיסכם את סכום התרומה.
כאשר אתם נכנסים לאתרי הקניות מהקישורים באתר ומבצעים רכישה, אחוז מסוים מסכום הקניה יועבר כתרומה לאירגונים ולעמותות שאתם בחרתם באמצעותינו. 

האתר פועל באישור ובתאום האירגונים והעמותות המופיעים באתר.

Foundation Center
הפאונדאישן סנטר הוקם בשנת 1956, והוא המקור המוביל של מידע על פילנתרופיה בעולם. באמצעות נתונים, ניתוח, ואימון, הוא מחבר בין מי שרוצים לשנות את העולם ובין המשאבים להם הם זקוקים. המרכז מקיים את מסד הנתונים המקיף ביותר בארצות הברית.
 
באתר ניתן למצוא מסדי נתונים ייחודיים של מידע על יותר מ 108,000 גורמים מסחריים וקרנות הפועלים בארה"ב ותורמים לתחומים שונים בארה"ב ובעולם.
 
המרכז מחייב הרשמה בתשלום. ניתן לרכוש בו מידע אונליין או חוברות PDF לשליחה למייל של הרוכשים ובהן מידע על עשרות אלפי קרנות ותורמים. 

שיתופים מרכז שיתופים מהווה בית מקצועי וצומת של מידע וידע לקהילות החברה האזרחית - ארגוני מגזר שלישי, פילנתרופיה, שותפויות חברתיות והתארגנויות אזרחיות. מטרתו לחזק את החברה האזרחית, באמצעות פיתוח הניהול החברתי, הרחבת הפילנתרופיה הפרטית וקידום השיח הבין מגזרי.
 
שיתופים מסייע למנהלות ומנהלים חברתיים לממש את ייעוד הארגון באמצעות פיתוח תורת הניהול החברתי, מפגשי למידה מקצועיים והנגשת ידע מעשי. הידע מפותח על-בסיס ניסיונם של מנהלים חברתיים ובשיתוף טובי המומחים בכל תחום.
 
בתחום השיח הבין מגזרי, מרכז שיתופים מספק תשתית לניהול והפעלת שולחנות עגולים, העוסקים בסוגיות חברתיות לאומיות - תוך שמירה על עקרונות השיתוף, השוויון והשקיפות. קידום השיח האפקטיבי, בין שלושת המגזרים - הממשלתי, העסקי והחברתי, מתאפשר בזכות ניסיון מצטבר, ידע ומתודולוגיות ייחודיות.
 
בתחום הפילנתרופיה, מרכז שיתופים מעודד מעורבות ותרומה פרטית של בעלי הון ישראליים, מתוך תפיסה של השקעה חברתית אחראית ואפקטיבית. זאת באמצעות מפגשי למידה ויעוץ לתורמים, פיתוח ידע מקצועי והעלאת המודעות הציבורית לנושא.